5 powodów dla których potrzebujesz Genesis64

Uniwersalna komunikacja oraz IoT Ready

Dzięki skorzystaniu ICONICS Platform Services. GENESIS64 ™ zbudowany jest na bazie uniwersalnej łączności umożliwiającej użytkownikom łączenie się z danymi w systemie z dowolnego miejsca. Natywna implementacja  BACnet, OPC, Bazy Danych, Usług Internetowych, Urządzeń IoT, SNMP, OData i wielu innych pozwalają ICONICS na akwizycję lub łączenie danych za pomocą, przyjaznych firewallom, metodom komunikacji

KPIWorX – samoobsługowe kokpity menadżerskie

Użytkownicy mogą przeciągnąć i upuszczać dane procesowe na wstępnie skonfigurowane wskaźniki, widżety lub wykorzystać obiekty z biblioteki graficznej i podpiąć pod nie własne dane, wyświetlić aktualne alarmy czy trendy. Stworzony ekran może zostać zapisany i udostępniony innym użytkownikom wewnątrz organizacji. Aplikacja działa zarówno na urzadzeniach mobilnych jak i na komputerach stacjonarnych. Stworzony kokpit można udostępnić na dużym ekranie wprost na hali produkcyjnej.

Wysoka skuteczność przechwytywania i akwizycji danych

Duża szybkość przechwytywania i rejestracji danych. HyperHistorian ™ może rejestrować dane ponad 100 000 razy na sekundę, współpracuje z wieloma źródłami danych. Zabezpieczenia HyperHistorian obsługują technologię Store-and-Forward i umożliwiają użytkownikom pobieranie i łączenie danych z dowolnej otwartej bazy danych oraz innych baz danych.

Szybsze wdrażanie projektu

Skonfiguruj zasoby, alarmy oraz dane szybciej niż kiedykolwiek z GENESIS64 ™. Narzędzie AssetWorX ™ to narzędzie służące do automatycznego uruchamiania urządzeń w oparciu o klasę, pozwalające na zdefiniowanie unikalnych parametrów dla każdego urządzenia. Dodatkowo ekran z "Globalną paletą kolorów" umożliwia użytkownikom definiowanie standardowych obiektów, kolorów i motywów oraz wdrażanie ich na każdym ekranie. Idealny dla dużych zespołów wskaźników działających w czasie rzeczywistym.

Rozszerzona rzeczywistość

ICONICS przemysłowy świat rzeczywistości rozszerzonej (AR) przenosi cyfrowy świat do świata rzeczywistego za pośrednictwem Microsoft HoloLens. Wizualizuj, kontroluj i przenoś cyfrowe hologramy do świata rzeczywistego przed podjęciem prawdziwych decyzji. Technologia AR nie ogranicza się do HoloLens. Skanuj kody QR, używaj łączności NFC lub odczytaj swoje położenie za pomocą GPS, by wyświetlić odpowiednie ekrany, dane procesowe lub sugestie w zakresie konserwacji.

Niezdecydowany? Poznaj jeszcze 15 powodów!