Webinarium: cykl prezentacji systemu SCADA

Wiktor Susfał Wdrożenia i Publikacje Tagi: , , , ,
ICONICS WEBINARIUM - oprogramowanie SCADA

Webinarium to dobry sposób na pogłębianie wiedzy bez wychodzenia z domu – nawet w przypadku takich zagadnień, jak oprogramowanie SCADA.

Weź udział w Webinarium na temat systemu SCADA!

W najbliższych dniach firma ICONICS przygotowała cykl zdalnych prezentacji dostępnych w internecie. Zapisy są całkowicie darmowe. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz i można zacząć czerpać informacje od inżynierów ICONICS na temat produktów tej firmy.

Każde webinarium wymieniono niżej, co więcej – wraz z podaną datą oraz krótkim opisem poruszanych w nim tematów.

Aby przejrzeć listę dostępnych seminariów internetowych na stronie producenta – kliknij w poniższy link. Zarejestruj się na wybrane, bądź wszystkie prezentacje funkcji systemu SCADA!

Jakie tematy będą poruszane?

Archiwizacja danych w systemie SCADA

  • 31 MARZEC 2020 16:00 (strefa czasowa dla Polski).

Big News About Big Data: What’s New in Historian Applications.

Big Data odnosi się do bardzo dużych zbiorów danych, które mogą być analizowane w celu ujawnienia istniejących trendów. W tej prezentacji dowiesz się, jak zbierać i analizować ogromne ilości danych za pomocą narzędzia archiwizacji od ICONICS – Hyper Historian. Następnie pokażemy, jak wysyłać je do usługi Azure Data Lakes. Na koniec natomiast przeanalizujemy i zoptymalizujemy swoje operacje za pomocą obliczeń wydajnościowych i innych potężnych funkcji. Wykorzystaj chmurę do zanurzenia się głęboko w swoim „jeziorze danych”, aby mieć najlepszy wgląd we wskaźniki wydajności dla Twojej firmy.

Optymalizacja tworzenia projektów

  • 10 KWIECIEŃ 2020 16:00 (strefa czasowa dla Polski).

Avoid Mistakes in SCADA Projects – Use Asset Organization to Hyper Scale Your Application

To fakt z życia, że ludzie popełniają błędy. W tym webinarium opowiemy o tym, jak ograniczyć te błędy podczas projektowania aplikacji SCADA. Zamiast wielokrotnie definiować te same rzeczy, skorzystaj z obiektowego podejścia w AssetWorX, aby zredukować powtarzalność pracy. Wykorzystaj nową integrację tego modułu z narzędziami do archiwizacji. Wszystko po to, aby zminimalizować liczbę niespójnych elementów projektu, które muszą być potem ręcznie koordynowane. Pracuj mądrzej, a nie ciężej i unikaj małych błędów, których wykrycie może zająć wiele godzin lub dni.

Cyberbezpieczeństwo

  • 24 KWIECIEŃ 2020 16:00 (strefa czasowa dla Polski).

Lessons Learned from Real Cyber Hackers and Their Industrial Targets

Cyber-zagrożenia są wszędzie w dzisiejszym świecie technologicznym. Każdy system jest narażony na ingerencję osób niepowołanych. Dowiedz się, jakie wnioski można wyciągnąć z doświadczeń prawdziwych hakerów przemysłowych i jak wzmocnić swój system. Wykorzystaj zaawansowane funkcje bezpieczeństwa OPC UA i warstwy transportowej od ICONICS – FrameWorX.

Rzeczywistość rozszerzona i system SCADA

  • 22 MAJ 2020 16:00 (strefa czasowa dla Polski).

Explore Real Use Cases in Augmented Reality

Rzeczywistość rozszerzona może pomóc powiązać system SCADA z prawdziwym światem. Dzięki zastosowaniu sygnałów nawigacyjnych lub kodów QR, operatorzy i technicy mogą szybko i łatwo uruchamiać ekrany lub dokumentację na swoich urządzeniach przenośnych. Wszystko dostosowane do konkretnego zadania, nad którym obecnie pracują. Komputery nasobne takie, jak HoloLens mogą wyświetlać trójwymiarowe obrazy w polu widzenia operatora, aby pomóc w konserwacji lub dać lepszą prezentację problemu. Podczas tego webinarium omówione zostaną przypadki rzeczywistego wykorzystania Augmented Reality w celu usprawnienia działalności firmy.

Na tym nie koniec!

I to nie wszystko! Wyżej wymieniliśmy jedynie kilka ze wszystkich dostępnych seminariów internetowych. W rzeczywistości odbywają się one częściej i dotyczą jeszcze szerszego spektrum zagadnień.

Odwiedź stronę Producenta – do której link podano na początku wpisu, aby przejrzeć pełną ofertę prezentacji i zapisać się na interesujące webinaria.

ICONICS - webinarium na temat systemu SCADA
ICONICS – webinarium na temat systemu SCADA

Podsumowanie

Spóźniłeś się na interesujące webinarium? Nic nie szkodzi. Odwiedź stronę Producenta podlinkowaną na początku wpisu. Przewiń ją następnie na sam dół, a zobaczysz listę już zakończonych prezentacji, które będziesz mógł jeszcze raz odtworzyć.

Czytaj więcej o rozwiązaniach od ICONICS na naszym blogu.

W razie pytań skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: iconics@elmark.com.pl .