ICONICS z kolejną nagrodą Microsoft Partner of the Year

Bartłomiej Pień Wdrożenia i Publikacje

Siódmego czerwca Microsoft wyłonił zwycięzców nagród partnerów roku, ICONICS  znalazł się w gronie laureatów z tytułem Manufacturing Partner of the Year.

 

„Iconics jest wyjątkowo dymny z tytułu Partnera Roku firmy Microsoft w kategorii Produkcja. Jako sześciokrotny zdobywca tego prestiżowego wyróżnienia, traktujemy to jako dowód na siłę naszej wieloletniej współpracy z firmą Microsoft oraz dowód wspólnych osiągnięć naszych firm.”

Russ Agrusa, Prezes i CEO ICONICS

 

Nagrody zostały wręczone w kilkudziesięciu kategoriach, a zwycięzcy zostali wybrani spośród ponad 2600 uczestników ze 115 krajów na całym świecie. ICONICS został wyróżniony za dostarczanie wyróżniających się rozwiązań i usług w zakresie produkcji.

 

„Cieszę się, że mogę ogłosić że zwyciężcą nagrody Microsoft Manufacturing Partner of the Year w 2018 roku został ICONICS . Misją Microsoftu jest pomoc partnerom w dostarczaniu linii rozwiązań biznesowych przy użyciu naszych technologii Azure Cloud i Azure IoT, aby sprostać wyzwaniom, przed jakimi stoją producenci na całym świecie. ICONICS ma udokumentowane osiągnięcia w tym zakresie”.

Çağlayan Arkan, dyrektor generalny ds. produkcji i zasobów w firmie Microsoft

 

Nagroda Microsoft Manufacturing Partner of the Year Award jest wyrazem uznania dla organizacji partnerskiej, która wyróżnia się innowacyjnością i unikalnymi usługami lub rozwiązaniami opartymi na technologiach Microsoft przeznaczonym dla klientów produkcyjnych, wykazując się wiodącą pozycją w swojej branży. Laureaci nagród demonstrują wiedzę i doświadczenie branżowe, a także spójne, wysokiej jakości i perspektywiczne usługi lub rozwiązania dla klientów z branży produkcyjnej. Odzwierciedlają one również wiodącą pozycję i sukces w biznesie poprzez silny wzrost liczby nowych klientów i przychodów dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii firmy Microsoft jako platformy rozwiązań.

Elmark Automatyka gratuluje firmie ICONICS kolejnego tytułu. Jednocześnie jesteśmi dumni z wieloletniego partnerstwa oraz współpracy z firmą ICONICS.