OPC server do maszyn formujących

Bartłomiej Pień Wdrożenia i Publikacje

ICONICS oferuje OPC server do komunikacji z maszynami, które posiadają interfejs Euromap63, Euromap 15, Protocol2 oraz maszyną KraussMaffei MC3.

Serwer ICONICS OPC Server Moulding Machine jest certyfikowany do współpracy z wiodącymi producentami wtryskarek w tym Engel, Fanuc, KraussMaffei, Engel, Netstal i Ferromatik. Po nawiązaniu komunikacji z urządzeniem konfiguracja serwera odbywa się przy użyciu przyjaznego dla użytkownika interfejsu graficznego.

Sterownik obsługuje protokół TCP/IP i protokoły transportu szeregowego. ICONICS OPC Moulding Machine automatycznie optymalizuje proces pozyskiwania danych w zależności od potrzeb klienta. Integralność danych jest zapewniona dzięki szerokiemu zakresowi obsługi błędów.

Więcej informacji pod adresem: ICONICS OPC Server Moulding Machine Product Brief

Jeśli masz maszynę do wtrysku w swojej fabryce i nie zbierasz z niej danych, serwer OPC Molding Machine firmy ICONICS zapewni Ci standardowy interfejs, który pozwoli wykorzystać moc Wizualizacji, Analityki i Inteligencji Produkcyjnej. To pomoże Ci:

  • Zwiększyć produktywność,
  • Automatycznie przestrzegać standardów regulacyjnych,
  • Skróć czas konserwacji.

ICONICS oferuje rozwiązania OPC-to-the-Core™, począwszy od pakietu serwerów OPC i klientów po pakiet narzędzi do tworzenia serwerów OPC. ICONICS jest członkiem statutowym Fundacji OPC i przez lata pomagał w tworzeniu standardów OPC, opracowywaniu kodu próbnego Fundacji OPC oraz uczestniczył w testach OPC Interop. Obecnie ICONICS jest członkiem zarządu fundacji.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem iconics@elmark.com.pl w celu uzyskania oferty lub dodatkowych informacji.